o klinice

Dlaczego Klinika Kosmetologii?

Założycielką jest Klaudia Żmuda magister kosmetologii. Kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyła studia licencjackie w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.
W swojej pracy zawodowej zajmuje się głównie technikami, które mają za zadanie opóźnić efekty starzenia się skóry i wygładzić, bądź zniwelować zmarszczki, pielęgnacją twarzy i ciała oraz zabiegami laserowymi.

Nie lubię powielać prostych i nudnych schematów, zarówno prywatnie, jak i w kosmetologii. Staram się zawsze szukać innowacyjnych rozwiązań problemów, które pojawiają się w mojej pracy. Lubię łączyć ze sobą rożne formy pielęgnacji gabinetowej oraz dobrej jakości kosmetyki. Uważam, że jedno uzupełnia drugie. Żaden kosmetyk nie zastąpi profesjonalnych technologii, jakie dostarcza XXI wiek. Żadna technologia nie zastąpi dobrego kosmetyku.

Nasza skóra się zmienia, więc odpowiednie rozpoznanie jej potrzeb to połowa sukcesu. Następnie liczy się strategia i dążenie do idealnych rozwiązań.
Fakt, iż jestem żoną i mamą sprawia, że doskonale rozumiem i znam problemy kobiet; świeżo upieczonych mam, które z jednej strony cieszą się z macierzyństwa, a z drugiej, nie mogą i nie chcą zaakceptować zmian, jakie nastąpiły w ich wyglądzie

Nasz wygląd jest naszą wizytówką. Musimy jednak pamiętać, że o piękno należy zadbać. Każda z nas jest inna, a tym samym wyjątkowa, co bardzo mnie cieszy! Uważam, że drobnymi poprawkami kosmetycznymi można wydobyć z kobiety ogromny potencjał oraz pewność siebie.

Klaudia Żmuda