Klinika Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda

Kosmetologia

Wieloetapowe wodorowe oczyszczanie skóry AQUA polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie.

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Bioinżynieria tkankow Gen Factor

Gen Factor jest bioaktywnym preparatem inteligentnym, tzn.komunikuje się z komórkami skóry i dostosowuje swoje działanie do ich aktualnych potrzeb. Gdy rozpoznaje stan zapalny skóry, zaczyna pracować jako immunomodulator, uruchamiając w genach procesy związane z tworzeniem nowych tkanek skóry. Mówiąc inaczej, stymuluje DNA, by zaczęło działać dla Twojego piękna! Zapewnia działanie bakteriostatyczne, przeciwzapalne, normalizuje proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), intensyfikuje tworzenie się nowego kolagenu co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry oraz pobudza układ immunologiczny skóry, co chroni skórę przed zachorowaniem na raka.
Zawarte w preparacie aktywnie biologicznie białka i transferyny – czynniki wzrostu, zaczynają wykształcać całkiem nowe włókna kolagenowe.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Peelingi chemiczne bardzo dobrze redukują przebarwienia, odświeżają kolor skóry, pomagają zwęzić pory, odmładzają.

Dzięki nim skóra staje się grubsza, bardziej napięta.

Peelingi najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym, a najpóźniej wczesną wiosną, ponieważ po zabiegu nie powinno się wystawiać skóry na działanie słońca ze względu na możliwość wystąpienia przebarwień. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb dobiera się odpowiednie stężenie kwasu, którego zadaniem jest przeniknięcie do głębokich warstw skóry i ich złuszczenie, a w efekcie odsłonięcie zupełnie nowej warstwy.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Infuzja Tlenowa

Infuzja tlenowa  jest nowoczesną, bezpieczną i nieinwazyjną metodą, która odświeża, odmładza oraz wygładza skórę. Wykonuje się ją na takich partiach ciała, jak: twarz, szyja, dekolt, a także na skórze głowy. 

Już po pierwszym zabiegu tlenem hiperbarycznym skóra staje się intensywnie nawilżona, wyraźnie dotleniona i nabiera młodszego wyglądu.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych są niezwykle skuteczne przez co szybko zyskały miano „liftingu bez skalpela”. Fale radiowe – RF są niezwykle popularnym zabiegiem, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientek przez cały rok. Sam zabieg polega na podgrzaniu skóry właściwej oraz tkanki podskórnej twarzy falami radiowymi emitowanymi przez głowicę urządzenia.


Energia pochodząca z fal radiowych jest szeroko stosowana w zabiegach modelujących twarz. Emitowane fale radiowe powodują punktowe rozgrzanie włókien kolagenowych do temperatury w zakresie 45-60 stopni Celsiusza, co prowadzi do przebudowy kolagenu zawartego w skórze, a efektem czego jest znaczna poprawa jakość skóry w miejscu zabiegu. Warto zaznaczyć że zabieg nie uszkadza naskórka.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Mikrodermabrazja

Peelingi stosowane na co dzień mają za zadanie złuszczyć martwy naskórek i zwiększyć chłonność skóry na kosmetyki, pozwalając utrzymać ją w dobrym stanie. Preparaty przeznaczone do stosowania w domu są łagodne dla skóry, dlatego jeśli zależy nam na delikatnym wygładzeniu zmarszczek czy przygotowaniu twarzy do innych zabiegów kosmetycznych, warto skorzystać z profesjonalnego peelingu mechanicznego, jakim jest mikrodermabrazja.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Skórę twarzy oczyszczamy codziennie. Podstawą są: poranne mycie twarzy oraz wieczorne zmycie makijażu, zastosowanie odpowiednich produktów do mycia. Użycie peelingu pozwala na usunięcie zrogowaciałego naskórka i umożliwienie substancjom zawartym w kremach, przedostanie się do głębszych warstw skóry.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Peelingi medyczne BIOREEPEL/PRX

Opatentowany peeling medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry.

Zharmonizowanie biostymulujących czynników innowacyjnego BioRePeel, działa odbudowująco i odżywczo na skórę. Niezależnie od potrzeb skóry. BioRePeel będzie doskonałym zabiegiem rewitalizującym.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

To niezwykle skuteczny rodzaj peelingu wodno-tlenowego, gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Dermalogica

Zabiegi Dermalogica® są komponowane indywidualnie dla każdego pacjenta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, obrazująca stan zdrowia i kondycję cery.>

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Dlaczego warto wybrać naszą Klinikę Kosmetologii Estetycznej?