Klinika Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda

Kosmetyka podstawowa

Pedicure hybrydowy

Jest wiele rodzajów zabiegów na stopy. Możesz wykonać np. pedicure hybrydowy, japoński, klasyczny, medyczny.  Przez większą część roku nasze stopy pozostają w ukryciu. Nie mają jednak lekkiego losu – wysokie obcasy, zmiany temperatury, zmiany faktury buta – to wszystko wpływa na ich wygląd i funkcjonowanie. Zamiast gorączkowo szykować się przed wyjazdem wakacyjnym, warto zadbać o ich kompleksową pielęgnację przez cały rok..

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Przedłużanie rzęs 1:1 i 2:1

Niestety, nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy popularnych tuszów do rzęs. Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Jednak nic straconego!

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Przekłuwanie uszu

Higieniczne przekłuwanie uszu to zabieg przekłucia płatka ucha za pomocą łatwego w użyciu systemu do przekłuwania z wykorzystaniem sterylnych kolczyków. Automatyczne wypozycjonowanie kolczyka i zapinki zapewnia zachowanie optymalnej przestrzeni pomiędzy nimi. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz cienkiej igle kolczyka rana dużo szybciej się goi.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Henna pudrowa
Nikk Mole / Brow Henna

Klientki pokochały tę usługę za jej trwałość i efekt WOW. Już teraz nie muszą codziennie rano tracić czasu na mozolne rysowanie perfekcyjnych brwi.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Lifting i laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs to prosty i nieinwazyjny zabieg, który skutecznie je podkręca, a także dodatkowo podkreśla ich wyrazistość. Efekt zabiegu najczęściej utrzymuje się od 4 do 8 tygodni. Jeżeli nie możesz stosować syntetycznego przedłużania rzęs, ani innych sposobów zwiększających ich wyrazistość to laminowanie jest doskonałym sposobem na poprawienie wyglądu i odżywienia rzęs.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Manicure Hybrydowy Indigo

Indigo to renomowana marka słynąca z najwyższej jakości lakierów hybrydowych oraz najczęściej nagradzanej kadry instruktorskiej na świecie.
Przekonaj się o skuteczności naszej wielokrotnie nagradzanej bazy proteinowej.

To nie wszystko – Indigo to nie tylko najwyższej jakości lakiery i produkty do stylizacji paznokci.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Henna

Henna to zabieg kosmetyczny wykonywany na brwi i rzęsy. Polega na zabarwieniu włosków na kolor, który będzie indywidualnie dobrany do urody klientki. Zabarwienie henną dotyczy także naskórka, dlatego przez pierwsze dni łuk brwiowy jest mocniej zaznaczony. Henna rzęs pozwala na ograniczenie używania maskary w przypadku chęci stosowania jedynie odżywki do rzęs. U kobiet posiadających jasne rzęsy znika problem z niedomalowaniem i nierównomiernym kolorem.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Depilacja Woskiem

Pozbywanie się zbędnego owłosienia, popularnie zwane depilacją, przy współczesnym kanonie piękna jest kosmetyczną koniecznością. Istnieje wiele metod depilacji. Jedną z nich jest stosowanie ciepłego wosku.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie na bezinwazyjne i wszechstronne poprawienie urody lub skorygowanie ewentualnych jej niedoskonałości. Zabieg ten niesie za sobą liczne zalety. Dzięki niemu możemy poprawić kontur i kolor ust, a także skorygować kształt oka i optycznie zagęścić rzęsy. Makijaż permanentny pozwala również na optyczne zagęszczenie brwi oraz nadanie im perfekcyjnego kształtu.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Dlaczego warto wybrać naszą Klinikę Kosmetologii Estetycznej?