o klinice

Dlaczego Klinika Kosmetologii?

Założycielką jest Klaudia Żmuda magister kosmetologii. Kosmetolog z 13 letnim doświadczeniem. Ukończyła studia licencjackie w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.
W swojej pracy zawodowej zajmuje się głównie technikami, które mają za zadanie opóźnić efekty starzenia się skóry i wygładzić, bądź zniwelować zmarszczki, pielęgnacją twarzy i ciała oraz zabiegami laserowymi, makijażem permanentnym oraz kosmetologią estetyczną.

Nie lubię powielać prostych i nudnych schematów, zarówno prywatnie, jak i w kosmetologii. Staram się zawsze szukać innowacyjnych rozwiązań problemów, które pojawiają się w mojej pracy. Lubię łączyć ze sobą rożne formy pielęgnacji gabinetowej oraz dobrej jakości kosmetyki. Uważam, że jedno uzupełnia drugie. Żaden kosmetyk nie zastąpi profesjonalnych technologii, jakie dostarcza XXI wiek. Żadna technologia nie zastąpi dobrego kosmetyku.

Nasza skóra się zmienia, więc odpowiednie rozpoznanie jej potrzeb to połowa sukcesu. Następnie liczy się strategia i dążenie do idealnych rozwiązań.
Fakt, iż jestem żoną i mamą sprawia, że doskonale rozumiem i znam problemy kobiet; świeżo upieczonych mam, które z jednej strony cieszą się z macierzyństwa, a z drugiej, nie mogą i nie chcą zaakceptować zmian, jakie nastąpiły w ich wyglądzie

Nasz wygląd jest naszą wizytówką. Musimy jednak pamiętać, że o piękno należy zadbać. Każda z nas jest inna, a tym samym wyjątkowa, co bardzo mnie cieszy! Uważam, że drobnymi poprawkami kosmetycznymi można wydobyć z kobiety ogromny potencjał oraz pewność siebie.

Klaudia Żmuda

Nazywam sie Daria Hołuj jestem podologiem, pracuje w zawodzie od ponad 13 lat.
Nieustannie rozwijam swoje umiejętności  i pogłębiam wiedzę, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.
Najwięcej satysfakcji przynosi mi terapia paznokci wrastających i wkręcających.
W Klinice prócz podologii zajmuje się pielęgnacją twarzy, oprawą oczu, zabiegami modelującymi sylwetkę,  stylizacją paznokci oraz  depilacją laserową.
Oprócz zamiłowania do pracy z ludźmi moją wielką miłością są wędrówki górskie oraz podróże.

Daria

Dzień dobry, cześć! Mam na imię Ada, jestem absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Praca jako kosmetolog jest oparta na ciągłej nauce i poszerzaniu swojej wiedzy w nowinkach świata beauty. To lubię, bo mam możliwość ciągłego rozwoju, a nie stania w miejscu! Chętnie zaopiekuję się Waszym ciałem, wspólnie zwalczymy drobne mankamenty, zadbamy o paznokcie i stopy, a także upiększymy oprawę oka, bo nie od dziś wiadomo, że oko to zwierciadło duszy. Prywatnie właścicielka niepełnosprawnego psa, psotnego kota i zupełnie bezproblemowej rybki, miłośniczka dobrej kuchni i dbania o pełne brzuchy.  Mam nadzieję, że niebawem poznamy się osobiście!  Do zobaczenia w Klinice Kosmetologii Estetycznej.

Ada