Założycielką jest Klaudia Żmuda, magister kosmetologii. Kosmetolog z ponad 16-letnim doświadczeniem.
Ukończyła studia licencjackie w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.
W swojej pracy zawodowej zajmuje się głównie technikami, które mają za zadanie opóźnić efekty starzenia się skóry i wygładzić, bądź zniwelować zmarszczki, pielęgnacją twarzy i ciała oraz zabiegami laserowymi, makijażem permanentnym oraz kosmetologią estetyczną.

Nazywam się Klaudia Żmuda

Nie lubię powielać prostych i nudnych schematów, zarówno prywatnie, jak i w kosmetologii. Staram się zawsze szukać innowacyjnych rozwiązań problemów, które pojawiają się w mojej pracy. Lubię łączyć ze sobą rożne formy pielęgnacji gabinetowej oraz dobrej jakości kosmetyki. Uważam, że jedno uzupełnia drugie. Żaden kosmetyk nie zastąpi profesjonalnych technologii, jakie dostarcza XXI wiek. Żadna technologia nie zastąpi dobrego kosmetyku. Nasza skóra się zmienia, więc odpowiednie rozpoznanie jej potrzeb to połowa sukcesu. Następnie liczy się strategia i dążenie do idealnych rozwiązań. Fakt, iż jestem mamą sprawia, że doskonale rozumiem i znam problemy kobiet; świeżo upieczonych mam, które z jednej strony cieszą się z macierzyństwa, a z drugiej, nie mogą i nie chcą zaakceptować zmian, jakie nastąpiły w ich wyglądzie. Nasz wygląd jest naszą wizytówką. Musimy jednak pamiętać, że o piękno należy zadbać. Każda z nas jest inna, a tym samym wyjątkowa, co bardzo mnie cieszy! Uważam, że drobnymi poprawkami kosmetycznymi można wydobyć z kobiety ogromny potencjał oraz pewność siebie.

Klaudia

Wspólnie tworzymy zgrany zespół

Ada

mgr kosmetologii


Dzień dobry, cześć! Mam na imię Ada i ukończyłam studia magisterskie w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Praca jako kosmetolog jest oparta na ciągłej nauce i poszerzaniu swojej wiedzy w nowinkach świata beauty. To lubię, bo mam możliwość ciągłego rozwoju, a nie stania w miejscu! Chętnie zaopiekuję się Waszą twarzą i ciałem, wspólnie zwalczymy drobne mankamenty, zadbamy o paznokcie i stopy, a także upiększymy oprawę oka, bo nie od dziś wiadomo, że oko to zwierciadło duszy. Prywatnie właścicielka psa i dwóch kotów, miłośniczka dobrej kuchni i dbania o pełne brzuchy. Wolny czas uwielbiam spędzać na górskich szlakach, w lasach na długich spacerach i w trasie na motocyklu. Jeśli jeszcze się nie znamy to mam nadzieję, że niebawem poznamy się osobiście! Do zobaczenia w Klinice Kosmetologii Estetycznej.

Daria

Podolog


Nazywam sie Daria Hołuj jestem podologiem, pracuje w zawodzie od ponad 15 lat. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Najwięcej satysfakcji przynosi mi terapia paznokci wrastających i wkręcających. W Klinice prócz podologii zajmuje się pielęgnacją twarzy, oprawą oczu, zabiegami modelującymi sylwetkę, stylizacją paznokci oraz depilacją laserową. Oprócz zamiłowania do pracy z ludźmi moją wielką miłością są wędrówki górskie oraz podróże.

Dominika

Kosmetolog - stylistka paznokci


Witam! Mam na imię Dominika, jestem absolwentką Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie. Praca kosmetologa stała się moją pasją dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje aby móc w pełni sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Moim priorytetem w pracy jest indywidualność oraz zapewnienie jak największego komfortu podczas wizyty. Specjalizuję się w stylizacji paznokci, a w wolnych chwilach chętnie gotuję i spędzam czas aktywnie.