Klinika Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda

Lasery

Kosmetologia z użyciem nowoczesnej technologii

Absolutna rewolucja w laserowym usuwaniu tatuaży laserm PICOSEKUNDOWYM.

Dostępna w Klinice Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda! Przeprowadzamy zabiegi pikosekundowym laserem ND-YAG PicoSure, który dostarcza skórze ultrakrótkie wybuchy energii w bilionowych częściach sekundy.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Przebarwienia i plamy różnego pochodzenia usuwamy przy użyciu laserów

Technologia pikosekudowych impulsów ND-YAG umożliwia lepsze efekty w usuwaniu pigmentu i przebarwień niż dotychczas stosowane impulsy nanosekundowe. Energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn. Odznacza się przy tym wysoką skutecznością.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Jak i czym leczyć blizny po trądzikowe... mamy na to rozwiązania. Poznaj technologię laserowe w kosmetologii.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Laserowe usuwanie zmian skórnych: Brodawki, Włókniaki, Naczyniaki, Kurzajki

Usuwanie zmian skórnych za pomocą lasera CO2 Jego działanie można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych.

Zabieg polecamy zarówno w celach estetycznych, jak i zdrowotnych. W przypadku pewnych zmian skórnych, szczególnie brodawek, istnieje naturalna skłonność do rozsiewania po skórze.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Redukcja trądziku i trądziku różowatego

Światło lasera niszczy szybko namnażające się bakterie P. Acnes, które są odpowiedzialne za zmiany zapalne, ropne w trądziku.

 Zmiany trądzikowe mogą goić się z pozostawieniem głębokich blizn. Z tego względu bardzo ważne jest leczenie przyczynowe trądziku, z naciskiem na leczenie przeciwzapalne.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Zamykanie naczynek Laserem diodowym oraz ND-YAG

Zamykanie naczynek laserem diodowym Capilase 980 nm to nowoczesny system, który zapewnia trwałe i szybkie efekty w sposób nieinwazyjny i bezpieczny.

 

Wykorzystując odpowiednią długość wiązki i czas impulsu można skutecznie pozbyć się „pajączków”, a skuteczność zabiegu widoczna jest po serii 1-3 sesji w ciągu kilku miesięcy.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Jednym z zabiegów z oferty naszej Kliniki Kosmetologii Estetycznej jest depilacja laserowa, wykonywana nowoczesnym laserem Soprano White do trwałego usuwania owłosienia. To sprzęt w technologii SHR (Super Hair Removal) oraz ICE. Wyjątkowa skuteczność epilacji laserowej  została osiągnięta dzięki zastosowaniu unikalnej technologii polegającej na jednoczesnym zastosowaniu emisji 3 długości fal (755 NM, 810 NM, 1064 NM) w trakcie jednego impulsu.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Laserowy Peeling Węglowy - Black Doll

abieg wykonywany jest przy zastosowaniu wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG. Procedura polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla.

Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Połączenie efektów fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami oraz fototermolizy powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację produkcji kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum. W czasie zabiegu węgiel, pochłania energię emitowaną przez laser, dzięki czemu dochodzi do „mikroeksplozji" cząsteczek węgla. Zabieg wykonujemy na twarz, szyje, dekolt, ramiona, plecy.

Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą specjalnego wysokoenergetycznego impulsowego lasera Nd:YAG emitującego światło z obu swoich naturalnych linii emisyjnych, tj. 1064 nm i 1320 nm. Nowinką w tym jest wykorzystanie emisji światła o długości fali 1320 nm, ze względu na jego dziesięciokrotnie większą absorpcją w wodzie i silniejsza ekstynkcją we krwi w porównaniu ze światłem o długości fali 1064 nm.

 • Pierwsza faza zabiegu

Pierwsza faza zabiegu laserowego peelingu węglowego polega na dokładnym oczyszczeniu i demakijażu skóry. Następnie na skórę poddawaną zabiegowi aplikowana jest emulsja węglowa, która jest dokładnie wcierana we wszystkie nierówności i pory. Nałożoną maskę pozostawia się na 10 – 15 minut, czyli czas potrzebny na wniknięcie węgla w skórę.

 • Druga faza zabiegu

Drugą fazą jest procedura laserowa, czyli działanie światła lasera na całej powierzchni obszaru zabiegowego. Drobinki węgla stanowią materiał absorbcyjny dla światła lasera. Skóra zostaje naświetlona jednym przejściem lasera w trybie termicznym, co zwiększa wnikanie fotoabsorbera w pory oraz stymuluje regenerację komórek skóry. W kolejnym etapie następuje naświetlanie właściwe impulsem 1064nm o dużej energii, która powoduje mikroeksplozję drobin zawiesiny węglowej na powierzchni skóry dając efekt peelingu fotomechanicznego.

 

 • Ostatni etap zabiegu

Ostatnim etapem natomiast jest chłodzenie skóry lodem lub maską kojąco-nawilżającą, która poprawia jej autogenne zdolności utrzymywania odpowiedniego stanu nawilżenia. Zabieg nie jest bolesny, natomiast po nim skóra jest zaróżowiona, napięta, może również wystąpić niewielki obrzęk.

W celu osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodnie. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie.

 

Efekty:

 • redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku
 • zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku
 • usunięcie zaskórników, krostek i grudek
 • zwężenie rozszerzonych porów
 • poprawa elastyczności skóry
 • wygładzenie drobnych zmarszczek
 • stymulacja regeneracji i odnowy skóry
 • ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry
 • oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów
 • usunięcie przebarwień

Wskazania:

 • trądzik
 • zaskórniki
 • rozszerzone pory
 • ziemista lub szorstka cera
 • przebarwienia
 • pozbawiona elastyczności skóra na skutek fotostarzenia
 • skóra z oznakami starzenia
 • drobne zmarszczki

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • cukrzyca
 • choroby tkanki łącznej
 • choroba nowotworowa, radioterapia lub chemioterapia
 • stosowanie leków, kosmetyków i ziół światłouczulających, fototoksycznych
 • skóra wrażliwa na światło lasera
 • uszkodzenia skóry
 • świeża opalenizna

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Laser frakcyjny – Fraxel  stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych. Jego działanie można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Usuwanie rumienia - DPL/IPL

Terapia przeznaczona dla cer naczyniowych którym towarzyszy rumień i występowanie rozszerzonych naczynek krwionośnych. Zabieg pozwala zniwelować zaczerwienienia okolicy twarzy szyi i dekoltu, jednocześnie zagęszcza skórę co działa wzmacniająco i pełni funkcje lepszej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi które często przyczyniają się do powstawania problemów naczyniowych.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Fotoodmładzanie

Wiązki światła pobudzają komórki do produkcji nowego kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za napięcie i elastyczność skóry, a także za redukcję zmarszczek i spowolnienie procesów starzenia się skóry.

 

Fotoodmładzanie laserem picodekundowym można wykonywać na dowolnych obszarach ciała, choć najczęściej zabieg przeprowadzamy na twarzy, szyi, dekolcie i ramionach, a niekiedy również na dłoniach

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Dlaczego warto wybrać naszą Klinikę Kosmetologii Estetycznej?

Kosmetologia z użyciem nowoczesnej technologii