Klinika Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda

Zabiegi na ciało

Liposukcja kawiatacyjna, Lasershape, Laserowe usuwanie naczyń, Endermologia, Epilacja laserowa, Lipoliza iniekcyjna,  Usuwanie rozstępów, Usuwanie Cellulitu, Fale radiowe, Depilacja laserowa, Usuwanie włókniaków, punktów rubinowych, brodawek łojotokowych,  Epilacja laserowa – laser diodowy,  Ems, elektrostymulacja

to przełomowe urządzenie, które rzeźbi ciało. W nieinwazyjny sposób wyszczupla sylwetkę przy jednoczesnym budowaniu tkanki mięśniowej.

Nieinwazyjnie i szybko wymodelujesz sylwetke
Uniesiesz pośladki z efektem liftingu
Zredukujesz nadmiar tkanki tłuszczowej

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Liposukcja kawitacyjna

Zabieg polega na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej: mikrofale działają precyzyjnie i głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny. Działanie fal o wysokiej częstotliwości prowadzi do rozgrzania tkanki tłuszczowej na głębokości 5-15 cm pod powierzchnią skóry i wzmaga wydzielanie tlenu, co w konsekwencji przyśpiesza wymianę substancji oraz spalanie tkanki tłuszczowej.

Redukcja cellulitu: dzięki specjalnej głowicy możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu na różnych etapach jego rozwoju. Światło z zakresu podczerwieni wzmacnia elastyczność skóry. Specjalnie zaprojektowana pompa ssąca oraz pulsacyjna próżnia wpływają na krążenie krwi i wzmagają produkcję enzymów przyspieszających metabolizm tłuszczu oraz powoduje drenaż limfatyczny. Temperatura dociera głęboko do tkanki podskórnej i działa na komórki tkanki łącznej.

Ujędrnianie skóry: Działanie lasera, energia fal oraz mikrofal prowadzi do rozgrzania tkanki w głębokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek. Wywołany skurcz włókien kolagenowych, stymulują produkcję nowego kolagenu, w efekcie, skóra staje się wyraźnie ujędrniona i odmłodzona.

Wszystkie te technologie są one aplikowane w tym samym czasie, co znacząco zwiększa skuteczność zabiegów.

Zastosowanie:
– redukcja celulitu;
– kształtowanie ciała;
– usuwanie zmarszczek;
– lifting twarzy;
– odmładzanie skóry;
– napinanie skóry;                                                                                                                                                                                    – napinanie skóry i zwężanie porów;
– lifting i napinanie luźnej skóry;
– zwiększanie elastyczności skóry;                                                                                                                                                        – redukcja worków pod oczami; zabieg jest wykonywany tuż przy rzęsach

Energia fal pozwala na penetrowanie głębokich warstw skóry i podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni: Wpływa na produkcje kolagenu, poprawia krążenie krwi, w efekcie widocznie odmładza skórę.  Funkcja ULTRA PULS umożliwia do 15 impulsów wibracyjnych na sekundę co  daje efekt bardzo podobny do aktywności fizycznej.

Ruch tkanki tłuszczowej, spowodowany działaniem podczerwieni oraz energii mikrofal, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, a także wpływa na poprawę krążenia krwi, co stymuluje produkcję enzymu przyspieszającego spalanie tkanki tłuszczowej.

Technologia przesuwna – Umożliwia wybór próżni i obszaru uwalniania pomiędzy „A”, „B”, „C”, ułatwiając płynny i swobodny ruch rękojeści, co zwiększa skuteczność leczenia.

W naszej Klinice zabiegi rozpoczynają się od pomiarów i dokumentacji zdjęciowej.

Zabiegi na ciało wymagają powtórzeń w zależności od problemów 6 – 15 zabiegów, do dwóch tygodniowo. Efekty zazwyczaj są widoczne po pierwszym zabiegu, po około 2-3 zabiegach można zauważyć (poprawę jędrności skóry, zwiększeni gęstość skóry, zredukowanie cellulitu). Zabiegi są przyjemne, w trakcie terapii odczuwa się ciepło. Po zabiegu mogą pojawić się wybroczyny, zasinienia lub „malinki”. Są to normalne reakcje skóry i szybko znikają. Zalecamy zabiegi przypominające minimum 1 na miesiąc przez 3 miesiące. Potem 1 raz na 3 miesiące.

Efekty próżni :

Drenaż limfatyczny oraz komórek tłuszczowych
Zmniejsza warstwę podskórną komory tłuszczowej
Zwiększa przepływ krwi w żyłach i ułatwia dostarczanie tlenu do krwi
Zmniejsza adhezję komórek tłuszczowych
Rozluźnia tkankę i masuje powięź
Łagodzi obrzęki i znacznie poprawia linię konturu ciała i twarzy
Bez bólu, skuteczny i całkowicie bezpieczny


Efekty zastosowania wielobiegunowej częstotliwości obejmują:

• Zwiększone mikrokrążenie;
• Zwiększona wewnątrzkomórkowa dyfuzja tlenu przez ciepło;
• Aktywna degradacji komórek tłuszczowych i metabolizmu komórek tłuszczowych;
• Skurcz włókien kolagenowych;
• Poprawiona elastyczność i jędrność skóry;
• Efekt terapii światłem.

Ceny:

1 partia: brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy – 30 minut – 199 zł

Całe ciało: brzuch, pośladki, uda,łydki – 60 minut – 399 zł

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Lipoliza Iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg nieinwazyjnego, niechirurgicznego wyszczuplania i modelowania sylwetki. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową preparatów zawierających związki prowadzące do rozpadu komórek tłuszczowych. Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się w celu redukowania miejscowej kumulacji tkanki tłuszczowej, zwłaszcza tej opierającej się diecie i ćwiczeniom. 

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Endermomasaż to podciśnieniowy masaż ciała. Seria zabiegów gwarantuje zmniejszenie cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych, a w związku z tym redukcję obwodu ciała. Dodatkowo endermomasaż działa jak manualny drenaż limfatyczny, przez co usuwane są zastoje limfy, zmniejszone są obrzęki.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Masaże

Masaże mają działanie relaksacyjne, stymulujące i ujędrniające. Korzystnie wpływają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy, a także na układ krążenia i nerwowy oraz pracę narządów wewnętrznych. Mają dobre działanie zarówno miejscowo, jak i ogólnoustrojowo.

lub zadzwoń: +48 533 630 633

Dlaczego warto wybrać naszą Klinikę Kosmetologii Estetycznej?

Liposukcja kawiatacyjna, Lasershape, Laserowe usuwanie naczyń, Endermologia, Epilacja laserowa, Lipoliza iniekcyjna,  Usuwanie rozstępów, Usuwanie Cellulitu, Fale radiowe, Depilacja laserowa, Usuwanie włókniaków, punktów rubinowych, brodawek łojotokowych,  Epilacja laserowa – laser diodowy,  Ems, elektrostymulacja